Йоанна Квасіборська-Дудек

Йоанна Квасіборська-Дудек (PhD)

  • Нейрологопединя
  • Спеціальна педагогиня
  • Сертифікована тренерка і фахівчиня з ESDM
  • Тренерка з батькіського коучингу P-ESDM
  • Діагностка ADOS-2 і BOSA

Докторка Йоанна Квасіборська-Дудек отримала свій досвід ESDM у центрі ASELCC у Мельбурні, Австралія. У 2012 році вона стала першою сертифікованою терапевткою з ESDM у Польщі, а в 2014 році – першим сертифікованим тренером ESDM в Європі. У 2014 році вона відвідала семінар P-ESDM для тренерів ESDM в Інституті MIND Каліфорнійського університету Девіса в Сакраменто, США.

Вона підготувала в ESDM багатьох спеціалістів з Польщі та з-за кордону (Австралія, Арабські Емірати, Франція, Велика Британія, Греція, Казахстан, Латвія, Словаччина, Швейцарія, Україна тощо).

Пані Йоанна працювала науковою редакторкою польських видань посібника для спеціалістів ESDM, посібника з групової терапії ESDM (G-ESDM) і посібника для батьків ESDM з коучингу. Докторка Йоанна Квасіборська-Дудек спеціалізується на розладах спектра аутизму.

Останні 23 роки вона викладає в Академії спеціальної освіти у Варшаві. Понад 20 років працює з дітьми з порушеннями розвитку різної етіології. Вона є автором та співавтором численних публікацій з логопедії, а також діагностики та терапії дітей раннього віку з РСА. Брала участь у проектах валідації для польських версій ADOS-2 та ADI-R (інструментів діагностики ASD). Завдяки співпраці з Університетом La troube у Мельбурні, Австралія, вона представила SACS-R (інструменти скринінгу для раннього виявлення РАС) у Польщі.

У 2010 році докторка Йоанна Квасіборська-Дудек стала співзасновницею Терапевтичного центру «Adesse» у Варшаві, де зараз керує діагностичними і терапевтичними командами.

Джакомо Віванті

Джакомо Віванті

Доктор Джакомо Віванті є асоційованим професором в Університеті Дрекселя, (A.J. Drexel Autism Institute, Drexel University) Філадельфія, США, де керує відділом раннього виявлення та програм раннього втручання щодо аутизму.

Крім того, він є почесним науковим співробітником Науковому центрі аутизму Ольги Теннісон в Університеті Ла Троб (Olga Tennison Autism Research Centre at La Trobe University), Мельбурн, Австралія, помічником редактора Journal of Autism and Developmental Disorders та сертифікованим тренером Денверської моделі раннього втручання.

Його дослідження фокусується на вивченні процесах раннього навчання та стратегіях раннього втручання при аутизмі та інших порушеннях нейророзвитку.

Доктор Віванті брав участь більш ніж у 100 національних і міжнародних конференцій на теми, пов'язані з розладами нейророзвитку, він є автором понад 100 рецензованих наукових статей, монографій та книги. Він є консультантом клінічних, дослідницьких і політичних організацій, пов'язаних з аутизмом у США, Європі та Австралії, в т.ч у Програмі дослідження аутизму Міністерства оборони США та Національного Інституту здоров'я.